Programista PHP

Poszukiwany Programista PHP

Webankieta.pl jest największym i najbardziej zaawansowanym serwisem do realizacji badań on-line. Działamy już 10 lat na rynku polskim, a od niedawna też na rynkach zagranicznych. Naszymi klientami są m.in. takie firmy jak: PZU, Paczkomaty, ING, Polkomtel, Danone, Itaka, Peugeot, DHL czy UPC.

Zatrudniamy najlepszych ludzi, by tworzyć bezsprzecznie najlepszy systemem do ankiet internetowych w Europie. Rozwijamy się dynamicznie dlatego wciąż szukamy kolejnych talentów! Dodatkowym atutem pracy jest wyjątkowa niesformalizowana atmosfera i możliwość bezpośredniego oglądania jak tworzy się sprawnie działający i dynamicznie rozwijający się start­up.

P.S. Teraz idziemy na świat z marką Startquestion.com

Poniższy film nie jest już aktualny. Niestety nie nadążamy z aktualizacją materiału. Tak czy inaczej film świetnie przedstawia atmosferę u nas w firmie. Zapraszamy do obejrzenia, a pod filmem piszemy co się do tej pory zmieniło

  • Madziul odeszła od nas do innego :(
  • Na jej miejsce przyszedł Przemo, który na swojej działce hoduje dynie i kabaczki i teraz na Halloween każdy ma dynię od Przema
  • Eweliny z Marketingu tez już nie ma. Marketing to jednak coś co będziemy trzymać na zewnątrz. Szukamy do tego odpowiedniej agencji
  • Zmieniliśmy biuro, bo się mieścić przestaliśmy. Teraz urzędujemy na 85m2 w dwóch pokojach (nadal pod adresem Ryżowa 49). Trochę fotek nowego biura
  • Marcin (reżyser produktu) zamienił się rolami z Marcinem (Łysym).
  • Damian jest nadal z nami i nadal zapi...ala. To samo jak Wojtek - robi takie PHPy, że aż miło
  • Do zespołu dołączyło dwóch Frontendów (Łukasz i Przemek), Dezajner (Kuba) i Account (Jerzy)

Musisz sobie zadać kilka ważnych, ale to bardzo ważnych pytań:

  • Czy chciałbyś robić polskie internety?
  • Jesteś odpowiedzialny na tyle, że można Tobie powierzyć kluczowe ficzery serwisu?
  • Nie boisz się debugowania, testów automatycznych, dużej skali i optymalizacji wydajności? (Baza ma ponad 60G, a tabelki potrafią liczyć 153 mln rekordów)
  • Posiadasz doświadczenie w Symfony?
  • Ogarniasz refaktoring tak samo jak naparzanie nowych ficzerów.
  • Potrafisz myśleć analitycznie i „łączyć kropki”
  • Odpowiada Ci startupowa atmosfera pracy.

Jeżeli pozytywnie odpowiedziałeś na większość z powyższych pytań, mamy dla Ciebie bardzo ciekawe zajęcie!

Zadania, które chcemy z Tobą realizować:

  • Przepisanie generatora raportów (DOCX, XLSX, PPTX) - your main job.
  • Współpraca z Teamem frontendowym (piszesz tylko backendy)
  • Przeniesienie wypełniania ankiety na Clouda - jak już się uporasz z raportami
  • Napisanie integracji z Intercom, BaseCRM, Slack, SalesForce i innymi - jak wyżej
  • Webankieta to takie zabawki - git, mysql, mongoDB, redis, php7, symfony, unicloud, etc..
  • Twoje świeże spojrzenie na różne tematy też się przyda.
  • No i mamy plan na podbój świata, ale to już tajne łamane przez poufne - dowiesz się jak Cię zatrudnimy

Ze swojej strony zapewniamy:

  • Pracę w doświadczonym i zwinnym zespole (jest nas 10 osób)
  • Rozwój produktu z którego korzysta pół Polski i szczypta świata
  • X PLN, gdzie „X” to wypadkowa Twoich oczekiwań, doświadczenia i naszych możliwości. Co do zasady 6000 pln < X < 8000 pln (do ręki)
  • Możliwość pracy zdalnej jeden dzień w tygodniu i komfortowe warunki pracy w biurze w Warszawie
  • W biurze w Wawie gwarantujemy sprzęt jaki lubisz, duże biurko, wygodny fotel, dwa monitory, dobra kawa i ciastka.
  • Pracę w sprintach - stosujemy SCRUM-a
  • Elastyczne godziny pracy - ważne by dowozić
  • Wsparcie narzędziowe: JIRA, Confluence, IDE jakie lubisz
  • Szkolenia i konferencje, które wskażesz nam jako wartościowe
  • Informacje zwrotne na temat wyników Twojej pracy
  • $rodzajWspolpracy = in_array(array('umowa o dzieło', 'umowa zlecenie', 'umowa o pracę', 'b2b'));

Poszukujemy też osób na stanowiska:

Poleć nam swojego znajomego na to stanowisko. Jeżeli podejmiemy stałą współpracę, otrzymasz od nas tysiąc złotych.