Niezmiernie miło mi poinformować o dołączeniu do grona klientów webankiety kolejnych znanych firm i serwisów internetowych:
Postanowiłem szerzej przedstawić dwie z nowo dodanych firm.
LIVECHAT Software to wrocławska firma oferująca odbiorcom z całego świata autorskie rozwiązania do obsługi klientów online. Brzmi to może nieco enigmatycznie, ale w praktyce oznacza możliwość komunikacji między klientem odwiedzającym naszą stronę internetową, a konsultantem siedzącym “po jej drugiej stronie”. Cała konwersacja ma formę internetowego czatu. W ten sposób klient szybko i wygodnie uzyskuje odpowiedzi na swoje pytania czy wątpliwości. Testowałem niedawno możliwości tego produktu i jestem pod wrażeniem, prawdopodobnie rozwiązanie oferowane przez LIVECHAT pojawi się także w webankiecie.
House of Skills to wiodąca na polskim rynku firma szkoleniowo-doradcza, którą wyróżnia unikatowa oferta, łącząca specjalizację i kompleksowość oraz wyspecjalizowane doradztwo biznesowe. House of Skills zatrudnia blisko 50 polskich konsultantów i współpracuje z ponad 200 konsultantami, trenerami i specjalistami polskimi i zagranicznymi. W zeszłym roku firma otrzymała prestiżowy tytuł „BusinessSuperbrands” – tytuł przyznawany najsilniejszym i najbardziej rozpoznawalnym markom segmentu B2B.
¶





